slide foto slide foto slide foto
postel certline
 
   
   
  Partneři

   

  Zajímavé odkazy:

  bazény, zastřešení  -  ALBION Group, a.s.

   

   

   

        Přestože umíme mnohé, některé části realizací necháváme na našich partnerech-subdodavatelích, kteří se na určité obory přímo specializují.

   

  Zahradní stavby - dřevěné prvky:


           Zahrada je kouskem zeleně, přírody, kterou si můžete soukromě spoutat, opečovávat a hýčkat. Je to však také kus Vaší osobnosti. Ztělesněním designu, který se Vám líbí - je Vám vlastní. Není to však jen zelené zrcadlo Vaší duše. Chcete ji obývat, účastnit se života v ní... A právě k tomuto účelu ponejvíce slouží menší, či větší dřevěné stavby a prvky zpříjemňující pobyt ve Vašem zeleném skvostu. Příjemné, vzdušné posezení v zahradě pod dřevěnou pergolou nebo vkusně zpracovaná dřevěná mola vybíhající nad jezírko, či "pouhé" posezení jsou pokračováním Vašeho interiéru. Spojí Váš domov s přírodou... A nejen to. Vtáhnou Vás do zahrady a příjemně vybízí k její návštěvě. Proto i naše firma HORTISCENTRUM s.r.o. se Vám pomocí našich ověřených subdodavatelů snaží nabídnout komfort tohoto požitku a podle Vašich požadavků dokážeme Vaše přání zrealizovat k Vaší plné spokojenosti.

  »...protože když už není doma zbytí, zahrada je Vaše žití...«

   

   

  Závlahové systémy - tepny Vaší zahrady:


           »...voda není dobrá ani v botách...« je úsměvné heslo, které ovšem pro úspěšný život a funkci většiny prvků v zahradě neplatí. Vždyť voda je to hlavní, co Vaše zelená i barevná krása potřebuje. Bez ní by trávníky i výsadby neměly tu nádhěrně svěží barvu a radost by byla to poslední, co byste při pohledu na Vaši zahrádku pociťovali... Zalévat se prostě musí a firma HORTISCENTRUM s.r.o. vychází vstříc i těm z Vás, kteří na to nemají v dnešní uspěchané době čas. Spolupracujeme s odbornými firmami, které ušijí závlahové systémy přímo na míru právě zahrádce, zahradě i parku. Garantují odbornou projekci, instalaci i následnou péči dle Vašich přání a požadavků. Rádi a ochotně s Vámi prokonzultují Vaše technické zázemí a podmínky a využijí Vámi dostupné vodní zdroje tak, aby vše perfektně fungovalo.

    »...Říká se, že nemusí pršet, jen když kape. Ale se závlahovým systémem to nemusíte řešit ani v tom největším suchu...«

   

   

   

   

  partn5.jpg partn6.jpg partn4.jpg

   

   

  partn3.jpg partn7.jpg